ପ୍ରେମ ନୁହେଁ, ଦେହର ଭୋକ – Prema Nunhe, Dehara Bhoka

ନାଁ ତାର ସ୍ୱପ୍ନା, ସ୍ବପ୍ନ ରାଇଜର ପରି ଟିଏ, ବୟସ ପାଖା ପାଖି 19/20 ହେବ, ନଦୀ ପରି ଚଳଚଞ୍ଚଳ, ଉଛୁଳା ଯୌବନ ଦେହରେ ଲହଡି ମାରୁଛି, ଦେହର ରଙ୍ଗ ଏତେ ଗୋରା ନହେଲେ ମଧ୍ୟ ଦେହର ଗଢ଼ଣ ଆକର୍ଷଣୀୟ, ଦୁଧ ଦୁଇଟି ବେଲ ପରି ବଡ଼, ପ୍ରାୟ 36ସାଇଜର ହେବ ବୋଧେ, ତା ଶରୀରର ସବୁଠାରୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ଦେଖିଲେ ଟୋକା ତ ଟୋକା ବୁଢ଼ା ର ମଧ୍ୟ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇଯିବ. କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ମୋର ପରିଚୟ ଦେଇ ଦିଏ…. ମୁଁ ଅବିନାଶ, ବର୍ତମାନ ବୟସ 40.ଏ କାହାଣୀ 10ବର୍ଷ ତଳର. ସେତେବେଳେ ମୁଁ ନୂଆ ନୂଆ NTPC, କଣିହାଁ ରେ ଚାକିରୀ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥାଏ, ବିବାହ ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହେଇ ନଥାଏ. ସେଠି କମ୍ପାନୀର ଗୋଟିଏ କ୍ଵାଟରରେ ମୁଁ ରହୁଥାଏ, ଏକା ଏକା ଜୀବନଟା ନିରସ ଲାଗୁଥାଏ. ନିଜେ ରୋଷେଇ କରି ଖାଏ. ଘରେ ବିବାହ ପାଇଁ ବହୁତ ବାଧ୍ୟ କରୁଥାନ୍ତି, ହେଲେ ମୁଁ ଟାଳି ଚାଲିଥାଏ, କାହିଁକିନା ମୋର ଇଛା ଥିଲା ପ୍ରଥମେ କିଛି ପଇସା ହାତରେ ରଖି ତାପରେ ଘର ସଂସାର କଲେ ପରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ. ହେଲେ ଏ ଅମାନିଆ ମନ କଣ ମାନୁଛି.

ଏ ବୟସରେ ବା କାହାକୁ ଏକୁଟିଆ ରହିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିବ.ବାଧ୍ୟ ହେଇ ମୋବାଇଲରେ ଟୋକା ଟୋକି ଙ୍କର ସମ୍ଭୋଗ କ୍ରିୟା ଦେଖି ନିଜେ ନିଜେ କାମ ଚଳେଇ ନେବା କଥା.ଏମିତି ଦିନ ଗଡି ଚାଲିଥାଏ.ମୋର ଜଣେ ସହକର୍ମୀ ବନ୍ଧୁ ଦୀନେଶ ଗୋଟିଏ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ର ନେଇ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଆଉ କହିଲେ ମୋ ଭଉଣୀ ର ବାହାଘରକୁ ତୁମକୁ ନିଶ୍ଚୟ ଯିବା ପାଇଁ ପଡିବ, ସେ ପୁଣି ଦିନେ ପୂର୍ବରୁ.ସେ ମୋର ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଁ ମନା କରି ପାରିଲି ନାହିଁ.ବନ୍ଧୁ ଦୀନେଶ ଘରର ବଡ଼ ପୁଅ ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ଚାକିରୀ ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଶୀଘ୍ର ବାହାଘର ହେଇ ଯାଇଥାଏ.

ତାଙ୍କ ତଳକୁ ଦି ଭଉଣୀ.ବଡ଼ ଭଉଣୀ ର ବାହାଘର.ତାଙ୍କ ଗାଁ କଣିହାଁ ରୁ ପ୍ରାୟ ପାଞ୍ଚ ଛଅ କିଲୋମିଟର ହେବ.ପୂର୍ବ ନିର୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅନୁସାରେ ବନ୍ଧୁ ଦୀନେଶ ମୋତେ ଆସି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ନେଇଗଲେ. ମୋତେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଲେ.ଖୁବ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମୁଁ ପରିବାରର ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଭାବରେ ମିଶିଗଲି.ଦୀନେଶ ବାବୁଙ୍କର ପ୍ରାୟ ନଅ ଦଶ ମାସର ପୁଅଟିଏ ଥାଏ.ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ଯିଏ ମୋ କାହାଣୀର ନାୟିକା ସେହି ଛୋଟ ପୁଅଟିକୁ କାଖେଇ ବୁଲାଉଥାଏ. ଥରେ ମୁଁ ତାଠାରୁ କୁନି ପୁଅକୁ ମୋ ପାଖକୁ ଡାକିଲି. ହେଲେ ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ନଥିଲା. ଦି ତିନି ଥର ତାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଭିତରେ ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ସ୍ୱପ୍ନା ର ସ୍ତନରେ ଟିକେ ହାତ ବଜେଇ ଦେଲି, ହେଲେ ସେ କିଛି ପ୍ରତିବାଦ କଲା ନାହିଁ. ଏମିତିରେ ତ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ହିଁ ତାର ବଡ଼ ବଡ ବେଲ ଭଳି ଦୁଧ ଦେଖି ତା ପ୍ରତି ମୁଁ ଆକର୍ଷିତ ହେଇ ସାରିଥିଲି, ତାକୁ ଗେହିଁବାକୁ ମନରେ ପ୍ରବଳ ଇଛା ଜାଗ୍ରତ ହେଇ ସାରି ଥିଲା. ଛୁଆକୁ ତା କୋଳରୁ ନେବା ସମୟରେ ତା ସ୍ତନକୁ ଛୁଇଁବା ପରଠାରୁ ତା ମନରେ ମଧ୍ୟ ମୋ ପ୍ରତି ଭାବନା ବଦଳି ଯାଇଥିଲା.

ମୁଁ ଲକ୍ଷ କଲି ସେ ମୋତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଛି. ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ମାଛ ଏବେ ନିଶ୍ଚୟ ଚାରା ଖାଇବ. ଏମିତିରେ କାମ ସାରି ସମସ୍ତେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ ଖାଇସାରିଲୁ. ମୋର ଦାଣ୍ଡ ଘରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ବିଛଣା କରିଥିଲେ. ସମସ୍ତେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲେ ହେଲେ ମୋତେ ନିଦ ହେଉ ନଥାଏ. ହଠାତ ଅନ୍ଧାରରେ କାହାର ପାଦ ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା, ମୋ ରୁମର କବାଟ ଖୋଲିବାର ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା, ମୁଁ କବାଟ ଆଡକୁ ଅପଲକ ନୟନରେ ଅନେଇ ଥାଏ. କିଏ ମୋ ପାଖକୁ ଆସୁଥିବାର ମୁଁ ଜାଣି ପାରୁଥିଲି. ଭୟ ମିଶା ଉତ୍କଣ୍ଠାର ସହିତ ମୁଁ ଅନେଇ ରହିଥାଏ. ସ୍ୱପ୍ନା ଫୁସ ଫୁସ ସ୍ୱରରେ ମୋ ନାଁ ଧରି ମୋତେ ଡାକିଲା. ମୁଁ କିଛି ଉତ୍ତର ନ ଦେଇ ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କଲି, ତାପରେ ସେ ମୋତେ ହଲେଇ ଉଠେଇଲା. ମୁଁ ହଠାତ ନିଦ ବାଉଳାରେ ଉଠିଲା ପରି କଣ ହେଲା ବୋଲି ପାଟି କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲି, ସେ ମୁହଁରେ ହାତ ଦେଇ ଚୁପ କରିଦେଲା. ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲି ଯେ ସେ ସ୍ୱପ୍ନା ବୋଲି. ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ମୋତେ କିସ ପରେ କିସ ଦେଇ ଚାଲିଲା. ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏ ସୁଯୋଗକୁ ହାତଛଡା ନକରି ମୋ ଓଠକୁ ତା ଓଠରେ ମିଶେଇ ଦେଲି ଏବଂ ମୋ ଦୁଇ ହାତରେ ତାର ଦୁଇ ସ୍ତନକୁ ଦଳିବାରେ ଲାଗିଲି. ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରାପୁରି ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇ ସାରିଥଏ. ମୋ ବାଣ୍ଡର ସାଇଜ ଛଅ କିମ୍ବା ସାତ ଇଞ୍ଚ ପାଖାପାଖି ହେବ.

ହଠାତ ସେ ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପକେଇଲା ଏବଂ ଚମକି ପଡିଲା ଓ ମୋ କାନରେ ଫୁସ ଫୁସ କରି କହିଲା ଅନ୍ୟ ସବୁ କାମ ଆଉ କେବେ ହେବ. କାଳେ କିଏ ଉଠିଯିବେ, ଅସଲି କାମ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ କରି ଦିଅ.ତୁମର ଯନ୍ତ୍ର ତ ପୁରା ପୁରି ପ୍ରସ୍ତୁତ. ମୁଁ କହିଲି ହେଲେ ବିନା ପ୍ରୋଟେକ୍ସନ ରେ. ସେ କହିଲା ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ drawer ରୁ ଲୁଚେଇକି କଣ୍ଡୋମ ନେଇ ଆସିଛି. ତା କଥା ଶୁଣି କାଳ ବିଳମ୍ବ ନ କରି ମୁଁ ତା ନାଇଟି କୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦେଇ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧି ମଝିରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଆଣିଲି. ତା ବିଆ ଚାରି ପାଖରେ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ବାଳ ଥିଲା. ତା ବିଆ ରେ ହାତ ମାରି ଦେଖିଲି ପୁରା ଲାଳରେ ଭର୍ତି. ସେ ଡେରି ନ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ କଣ୍ଡୋମ ଚଢେଇ ଦେଲା. ମୁଁ ମଧ୍ୟ କାଳ ବିଳମ୍ବ ନକରି ତା ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ କୁ ମେଲେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ରସରେ ଓଦା କରି ବିଆ ଭିତରକୁ ଜୋରରେ ଦାବି ଦେଲି. ଏକାଥରକେ ପୁରା ଛଅ ଇଞ୍ଚ ଯାକ ଗବ କିନା ପଶିଗଲା. ସେଇଠୁ ଜାଣିଲି ସ୍ୱପ୍ନା ଆଗରୁ ବହୁତ ଗିହାଁ ଖାଇ ସାରିଛି. ହେଲେ ସେ କଥା ଆଉ ବେଶି ମୁଣ୍ଡରେ ନ ପୁରେଇ ମୁଁ ଗବାଗବ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି. ହେଲେ ଭୟ ଓ ଉତ୍କଣ୍ଠା ରେ ମୋର ଶୀଘ୍ର ବୀର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଖଳନ ହେଇଗଲା. ସେ ବି ତୃପ୍ତ ହେଇ ପାରିଲା ନାହିଁ. ତର ତର ରେ ଉଠି ଚାଲିଗଲା. ମୁଁ ମଧ୍ୟ ନରମି ଯାଇଥିବା ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ କଣ୍ଡୋମ ଟିକୁ କାଢି ବାଡ଼ି ପଟକୁ ଯାଇ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲି ଓ ପରିସ୍ରା କରି ଆସି ଚୁପଚାପ ଶୋଇ ପଡିଲି.ତାପରଦିନ ବାହାଘର ସରିଲା ପରେ ମୁଁ କଣିହାଁ ଫେରି ଆସିଲି. ତାପରଠାରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ରାତିରେ ସମସ୍ତେ ଶୋଇ ଗଲା ପରେ ତାଙ୍କ land ଫୋନ ରୁ ସେ ମୋତେ ଫୋନ କରେ ଏବଂ ଆମେ ବହୁତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗପ ସପ ହେଉ, ସେକ୍ସ କଥା ମଧ୍ୟ ହେଉ. ଦିନେ ସେ ମୋତେ କହିଲା କାଲି ମୁଁ କଣିହାଁ କୁ ଯିବି ମୋ ଭଉଣୀ ଘରକୁ. ମୁଁ ତାକୁ ଅନୁରୋଧ କଲି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବା ପାଇଁ. ଆଉ ସେ ମଧ୍ୟ ରାଜି ହେଇଗଲା.

ଏଥର ପୁର୍ଣ ତୃପ୍ତି ଦେବାର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଲି. ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ ସେ ଭଉଣୀ କୁ ସାଙ୍ଗ ପାଖକୁ ଯାଉଛି କହି ସାଇକେଲ ନେଇ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା.ସାଇକେଲ ଟିକୁ boundry ଭିତରେ ଲୁଚେଇ ଦେଇ ବାହାର ପଟୁ ରୁମ ରେ ତାଲା ପକେଇ ଦେଇ ଛାତ ଉପର ଦେଇ ରୁମ ପଛ ପଟ ଦେଇ ମୁଁ ଘର ଭିତରକୁ ଗଲି. ଏବେ ମୁଁ ନିର୍ଭୟ ହେଇଗଲି ଯେ କେହି କିଛି ସନ୍ଦେହ କରିବାର ନାହିଁ. ଘର ଭିତରକୁ ଯାଇ ସ୍ୱପ୍ନା କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତା ମୁହଁର ଚାରିଆଡେ କିସ ଦେଇ ଚାଲିଲି ଏବଂ ଦୁଇ ହାତରେ ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି. ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥାଏ. ଏଥର ଜମା ବ୍ୟସ୍ତ ନ ହୋଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ୁଥାଏ. ସେ ସଲ୍ୱାର କମିଜ ପିନ୍ଧି ଥିଲା. ସବୁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିବାକୁ ସେ ମନା କଲା. ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ବାଧ୍ୟ ନକରି କେବଳ ସଲ୍ୱାର ଟିକୁ ଖୋଲି ଦେଇ bed ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି.

ଗୋଡ଼ ଦିଟା ତଳକୁ ଓହଳି ଥାଏ. ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ହାତରେ ଧରେଇ ଦେଲି. ଠିଆ ହେଇଥିବା ମୋ ବ୍ୟାଣ୍ଡଟି ତା ହାତର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ 90ଡ଼ିଗ୍ରୀ ରେ ଫଁ ଫଁ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା. ଆଉ କାଳ ବିଳମ୍ବ ନ କରି କଣ୍ଡୋମ ଟିକୁ ଚଢେଇ ଦେଇ ଗବା ଗବ ପେଲି ଚାଲିଲି. ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥାଏ. ମୁଁ ଟିକେ ଥକି ପଡିବାରୁ ମୁଁ ତଳେ ଶୋଇ ତାକୁ ମୋ ଉପରେ ଚଢି ଗେହିଁବା ପାଇଁ କହିଲି. ପରେ ପରେ ତାକୁ ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଇ ପଛ ପଟୁ ପୁରେଇ କୁକୁର ପରି ଗେହିଁଲି. ପ୍ରାୟ ଅଧଘଣ୍ଟା ଗେହିଁଲା ପରେ ତାର ପାଣି ବାହାରିଲା ଏବଂ ପରେ ପରେ ମୋର ମଧ୍ୟ ସ୍ଖଳନ ହେଇଗଲା. କିଛି ସମୟ ବିଛଣା ରେ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ପଡି ରହିଲୁ. ତା ପରେ ସେ ବାଥରୁମ ଯାଇ ଧୁଆ ଧୋଇ ହେବା ପରେ ଚାଲିଗଲା. ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ଆଉ ଥରେ ମୋ ରୁମକୁ ଡାକି ଗେହିଁ ଥିଲି. ଏ ଥିଲା ମୋର ପ୍ରଥମ ଯୌନ ଅନୁଭୂତି. ତା ପରେ ପରେ ସ୍ୱପ୍ନା ର ବାହାଘର ହେଇଗଲା ଏବଂ କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋର ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟତ୍ର ବାହାଘର ହେଇଗଲା. ହେଲେ ମୁଁ ମୋର ପ୍ରଥମ ଯୌନ ଅନୁଭୂତି କୁ କେବେହେଲେ ଭୁଲି ପାରିବି ନାହିଁ. ମୋ କାହାଣୀ କିପରି ଲାଗିଲା ମୋତେ mail କରି ଜଣେଇବେ. ମୋର mail id ହେଲା [email protected]

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*